Hello, Dano, im Dano too but from Argentina. Im photographer to. Yours pictures are so greate. Good work. Take Care ! dano.foto@hotmail.com
Kniha návštev
Dátum: 25.03.2009
Titulok: Hello
Dátum: 27.03.2009
Titulok: Re:Hello
Thanks, thats nice from you :-)
Dátum: 14.03.2009
Titulok: pozrela som
Velmi pekne Dano,este mi tam chybali niektore fotky,teda tie ciernobiele,co si mi poslal mailom.Tie su mnam:-))))
G
Dátum: 11.03.2009
Titulok: coment
no drzim palec , vidim, ze si tam dal tu co sa mi tak pacila. Super . Oko vidi.....:-)
Dátum: 12.03.2009
Titulok: Re:coment
:-) D
Dátum: 11.03.2009
Titulok: :)
Nooo, vyzera to zaujimavo, aj ked si vo vystavbe... Tie tvoje "podvodnicke" ma vzdy dostanu. Naozaj pekna sekcia... Taktiez sa mi pacia portrety s okennym protisvetlom...dufam, ze tam budes este prihadzovat. Doma si tento link hodim do oblubenych...to vies, teraz pracujem :))
No a tiez som si precital, ze s kym spolupracujes...veeeelmi zaujimave ;)
Takze...drzim palcoke a ty drz tu svoju latku stale takto pekne vysoko.
Vsetko dobre zela Jaro
Dátum: 10.03.2009
Titulok: web
uz sa tesim, ked toto bude hotove
Dátum: 11.03.2009
Titulok: Re:web
od srdca vďaka Jaro :-)